Kategorie

Akční nabídka !

Všechny akce

Newsletter


zboží

 

Segway a Hoverboard

Segway je speciální elektrické zařízení, které udržuje samostatně rovnováhu. Funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Segway je jednoduchá a zvládnete ji během několika minut.
Pět nezávislých gyroskopů monitoruje rovnováhu stokrát za sekundu. Nakloníte se a jedete. Narovnáte se a zastavíte.
Asi nepřekvapí, že na počátku vývoje technologie, kterou Segway užívají, stojí NASA. Segway je dílem nejmodernějších technologií a díky bezpečnému a jednoduchému ovládání není k jeho obsluze potřeba žádných zvláštních dovedností.
Segway je moderní osobní dopravní prostředek určený pro jednu osobu a převážení přiměřeného nákladu.
Čím ještě je jedinečný? Byl zkonstruován tak, aby zvládl jakýkoliv terén venku i uvnitř budov.
Segway potkáte v ulicích měst, v přírodě, je navržen i pro provoz v kancelářských budovách, obchodech, průmyslových areálech, letištích. Zvládne schody, výtah i eskalátory.

 

Hoverboard je na bázi gyroskopického řízení, je lehce přenositelný, malý a skladný, celková hmotnost je pouze 12,5 kg. Hoverboard je taktéž skvělým pomocníkem v rozlehlých halách, skladech, nákupních centrech. Ulehčí tak zaměstnancům dopravu v rozlehlých halách.
Princip a funkce hoverboardu řídí gyroskop a mikročipy. Díky tomu se dá s hoverboardem lehce jezdit popředu, zatáčet i na místě, otáčet, couvat atd. Hoverboard tedy ví, jestli se nakláníte dopředu či dozadu a podle toho buď zrychluje, či zpomaluje.

Akční nabídka !

Všechny akceKošík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Nejprodávanější

Heuréka - Ověřeno zákazníky

zboží